Čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizácie – rýchlo, efektívne a spoľahlivo

Pomocou našej modernej techniky sme schopní zabezpečiť čistenie kanalizácie až do maximálnych stupňov zanesenia a pri rozličných priemeroch kanalizácie. Postaráme sa o čistenie kanalizácie tlakom, zabezpečíme krtkovanie, ale i frézovanie aj výrazne upchatých vodovodných potrubí. Práve vysokotlakové čistenie kanalizácie je dnes označované ako najefektívnejšia metóda čistenia kanalizácie na Slovensku i vo svete. O čistenie kanalizácie v Bratislave a okolí sa postaráme so zárukou kvality, dokonalého výsledku a potrebnej rýchlosti.

Vieme, že správne fungovanie kanalizácie je potrebné každý deň, termín čistenia kanalizácie sa vždy snažíme maximálne prispôsobiť vašim preferenciám a v prípade potreby poskytujeme i rýchle opravy kanalizácie. Netreba zabúdať, že práve čistenie kanalizácie vysokým tlakom predchádza vzniku havarijných stavov kanalizácie a výrazne prispieva k dlhej životnosti kanalizácie.

Ako prebieha čistenie kanalizácie v exteriéri?

Čistenie kanalizácie v exteriéri môže byť náročné, avšak nie nemožné pokiaľ sa rozhodnete pre naše služby, ktoré zabezpečujeme v Bratislave a okolí. Postaráme sa o dokonalé vyčistenie strešných a dažďových zvodov, kanalizačných prípojok a kanalizačných stúpačiek – ležatej kanalizácie od usadenín či pevných nečistôt. Čistenie kanalizácie poskytujeme pre domovú, bytovú a samozrejme i vonkajšiu kanalizáciu. V prípade potreby zabezpečíme i monitoring kanalizácie kamerovým systémom, ktorý spoľahlivo zobrazí aktuálny stav vašej kanalizácie a odhalí skryté závady, poruchy, poškodenia či miesta úniku vody, čím dokážeme predchádzať zatopeniu priestorov, ako i šíreniu nepríjemného zápachu z kanalizácie. Na revíziu šachty je potrebné pamätať nie len pri vzniku havarijného stavu, ale pravidelne. Vždy je lepšie vykonať kontrolu než odstraňovať vzniknuté poruchy, ktoré môžu viesť k nenapraviteľnému poškodeniu kanalizácie.

Čisté potrubia vďaka spoľahlivému čisteniu kanalizácie sa s nami stanú realitou

Pokiaľ sa rozhodnete pre čistenie kanalizácie pod dohľadom našej spoločnosti, nad problémami s častým upchávaním kanalizácie či jej zanášaním sa viac nemusíte trápiť. Postaráme sa o pravidelné revízie i servis kanalizácie spojený s čistením kanalizácie.

Tlakové čistenie kanalizácie prináša množstvo technických výhod. Je ho možné realizovať i z vonkajšej šachty bez nutnosti vstupu do interiéru domu, s čím je spojené i rýchle obnovenie prevádzky nefukčného vodovodného potrubia a návrat k normálnemu používaniu kanalizácie. Na čistenie kanalizácie je použitá vysoká čistiaca sila a pružnosť pričom však minimalizujeme riziká poškodenia vašich potrubí. Na čistenie potrubí sme schopní použiť rôzne tlakové hlavice a vyčistiť potrubia rôznych veľkostí. Samozrejme, zabezpečíme i efektívne prečistenie stien potrubia od mastnôt, tukov a usadenín, ako i čistenie lapačov tukov.

Čistenie tlakovým combi vozidlom Smart Combi

Nový SmartCombi je najvýhodnejšia a najkompatibilnejšia kombi jednotka v Európe. SmartCombi sa jednoducho montuje na podvozok, príves s dvoj-montážou, alebo korbu vozidla. Konštrukcia jednotky je vysoko kompaktná a pohyblivá, táto vlastnosť jej umožňuje pohybovať sa v mestách, starých centrách miest a parkovacích plochách.

 • kanalizačné prípojky
 • ležaté kanalizácie
 • zberné potrubia do DN 500 mm

Čistíme:

 • rotačné
 • frézovanie stien z potrubí
 • vyberanie štrku z potrubí, blata
 • piesku, rôzne nánosy
 • odstraňovanie koreňov

Čistenie uličných vpustí:

 • odčerpávanie tukov a olejov z gastronomických zariadení (z lapačov)
 • odsávanie tukov z čističky odpadových vôd
 • odsávanie štrku a nánosy z kanalizačných potrubí
 • následné spracovanie odpadov na skládku podľa rozsahu
 • odčerpávanie vody z pivničných priestorov po havarii kanalizácie